KIM JESTEŚMY?

SAN to studio architektury założone przez architekta Rafała Oleksika. Każdy projekt tworzymy z pasją i zaangażowaniem.

Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie za główny cel stawiając sobie odpowiedź na potrzeby klienta oraz najwyższą jakość projektu.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Tworzymy architekturę nowoczesną, estetyczną i funkcjonalną. Naszą specjalizacją są budynki mieszkalne, zarówno domy jak i budynki wielorodzinne. Projektujemy również obiekty przemysłowe, handlowe, biurowe jak i użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje wszystkie fazy projektu w tym:

  • analiza chłonności działki - zanim zakupicie Państwo działkę tworzymy analizę uwarunkowań lokalizacyjnych na podstawie miejscowego planu zagospodarowania terenu lub warunków zabudowy oraz najbliższego sąsiedztwa inwestycji. Sprawdzamy też wymogi formalne oraz informujemy o wszelkich krokach, które należy podjąć przed rozpoczęciem etapu projektowego.

  • projekt koncepcyjny - faza projektu wykonana w oparciu o szczegółowe wytyczne inwestora oraz uwarunkowania lokalizacyjne

  • projekt architektoniczno budowlany - faza projektu wykonana w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budową

  • projekt wykonawczy - uszczegółowiony projekt budowlane każdej branży wykonany w zakresie koniecznym do realizacji inwestycji

  • nadzory autorskie - kontrola architekta nad poprawnością realizacji zgodnie z projektem wykonawczym

NAGRODY:

Nasze studio było wielokrotnie nagradzane w konkursach architektonicznych i designerskich organizowanych przez inwestorów publicznych jak i wiodące polskie marki dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że usługa którą otrzymacie będzie na najwyższym poziomie. 

TOP 10 najciekawszych projektów domów 2019 według portalu Archinea

Wyróżnienie w konkursie architektonicznym "Bargework Opole" na projekt biura na wodzie wraz z przystanią w Opolu, Organizator: Fundacja Bargework, 2017

Wyróżnienie w miedzynarodowym konkursie projektowym "New vision of the loft 2" za projekt "Garden Loft", Organizator: FAKRO Sp. z o.o. - Praca zespołowa z arch. Ewą Mikołajczak, 2013

II nagroda w miedzynarodowym konkursie architektonicznym na "Pawilon tymczasowy dla Teatru Wielkiego w Warszawie", Organizator: Teatr wielki w Warszawie, BMW Group - praca zespołowa wraz z arch. Krzysztofem Stępniem, Agnieszką Wyrwas (wizualizacje), 2012

II nagroda w konkursie na projekt wnętrza salonu "Wizja wypoczynku 2011", Organizator: KLER S.A., 2011

III nagroda w konkursie na projekt najardziej interesującej lini siedzisk typu low seating dla firmy BN Office Solution, 2010

III nagroda w konkursie na projekt mebli do pokoju dziennego organizowanym przez firmę Wajnert, 2009

I nagroda w konkursie na projekt wnętrza salonu "Wizja wypoczynku 2008", Organizator: KLER S.A., 2008

DLACZEGO MY?

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto wybrać właśnie naszą pracownię:

Jesteśmy kreatywni. Świadczy o tym to, że zostaliśmy docenieni w wielu konkursach architektonicznych zarówno polskich jak i zagranicznych.

Mamy doświadczenie.  Posiadamy udokumentowane doświadczenie zdobyte w renomowanych biurach architektonicznych na terenie Polski oraz Niemiec. Posiadamy uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń a także jesteśmy czynnymi członkami Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Jesteśmy profesjonalistami. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie.

Stawiamy na rozwój. Wiemy, że projektowanie architektoniczne polega na ciągłym rozwoju oraz poszukiwaniu najlepszych rozwiązań projektowych dlatego nigdy nie spoczywamy na laurach a każde zadanie traktujemy jak nowe wyzwanie.

Tworzymy jakość. Nasze opracowania są najwyższej jakości. Zawsze dbamy o szczegółowość oraz przejrzystość naszej dokumentacji projektowej dzięki czemu oszczędzamy czas wykonawcy a co za tym idzie Państwa. 

Najlepsi inżynierowie. Współpracujemy z najlepszymi projektantami branżowymi dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że nasz projekt pod względem technicznym będzie dobrze wykonany.