top of page

 

MGR INŻ. ARCH. RAFAŁ OLEKSIK

Jestem założycielem i głównym projektantem w SAN Architektura.

W 2010 roku ukończyłem studia na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej.

Już od 2008 roku pracowałem w prestiżowych pracowniach architektonicznych w Polsce i w Niemczech.

W 2014 roku uzyskałem uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Jestem członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP.

W 2018 roku podjąłem decyzję o założeniu własnej pracowni projektowej dzięki czemu mogę realizować projekty zgodnie z własną wizją kształtowania architektury.

Do każdego projektu podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem niezależnie od jego wielkości i złożoności.

Za główny cel stawiam zawszę satysfakcję inwestora bazując na jego wytycznych.

W projektowaniu istotny jest dla mnie kontekst miejsca.

Szacunek dla otaczającej przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu indywidualności i oryginalności jest dla mnie jednym z filarów dobrej architektury.

OFERTA

W SAN ARCHITEKTURA tworzymy architekturę nowoczesną, estetyczną i funkcjonalną. Naszą specjalizacją są budynki mieszkalne, zarówno domy jak i budynki wielorodzinne. Projektujemy również obiekty przemysłowe, handlowe, biurowe jak

i użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje wszystkie fazy projektu w tym:

  • analiza chłonności działki - zanim zakupicie Państwo działkę tworzymy analizę uwarunkowań lokalizacyjnych na podstawie miejscowego planu zagospodarowania terenu lub warunków zabudowy oraz najbliższego sąsiedztwa inwestycji. Sprawdzamy też wymogi formalne oraz informujemy o wszelkich krokach, które należy podjąć przed rozpoczęciem etapu projektowego.

  • projekt koncepcyjny - faza projektu wykonana w oparciu o szczegółowe wytyczne inwestora oraz uwarunkowania lokalizacyjne

  • projekt architektoniczno budowlany - faza projektu wykonana w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budową wraz z projektem technicznym

  • projekt wykonawczy - uszczegółowiony projekt budowlane każdej branży wykonany w zakresie koniecznym do realizacji inwestycji

  • nadzory autorskie - kontrola architekta nad poprawnością realizacji zgodnie z projektem wykonawczym

profil.jpg

DLACZEGO MY?

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto wybrać właśnie naszą pracownię:

Jesteśmy kreatywni. Świadczy o tym to, że zostaliśmy docenieni w wielu konkursach architektonicznych zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Mamy doświadczenie.  Mamy 15 lat doświadczenia zdobytego w renomowanych biurach architektonicznych na terenie Polski oraz Niemiec. Mamy uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń, a także jesteśmy czynnymi członkami Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Jesteśmy profesjonalistami. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie.

Stawiamy na rozwój. Wiemy, że projektowanie architektoniczne polega na ciągłym rozwoju oraz poszukiwaniu najlepszych rozwiązań projektowych dlatego nigdy nie spoczywamy na laurach, a każde zadanie traktujemy jak nowe wyzwanie.

Tworzymy jakość. Nasze opracowania są najwyższej jakości. Zawsze dbamy o szczegółowość oraz przejrzystość naszej dokumentacji projektowej dzięki czemu oszczędzamy czas wykonawcy, a co za tym idzie Państwa czas. 

Najlepsi inżynierowie. Współpracujemy z najlepszymi projektantami branżowymi dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że nasz projekt pod względem technicznym będzie dobrze wykonany.

bottom of page